Basketbalový turnaj

Školní kolo tradičního basketbalového turnaje se hrálo od 8. ledna do 25. ledna. Hrálo se dle platných pravidel basketbalu 2x7 minut a družstva byla tvořena z třídních kolektivů. Celkem se zúčastnilo asi 90 žáků.

Mladší žákyněStarší žákyně
1. Slunečnice7. A1. Šestikrásky8. A
2. Slaměnky7. B2. Violets9. AB
3. Sněženky6. B3. Black roses8. B
4. Růžičky6. A
Nejlepší střelkyně Zuzana Podešvová 36 bodů a Natálie Ficová 13 bodů.
Mladší žákyně dělaly chyby v obraně, a proto utkání končila nelichotivými výsledky 0:36 a 0:28.
O dramatický závěr své kategorie se postaraly Violets a Šestikrásky. Po nerozhodném poločase 4:4 Šestikrásky drtivým závěrem udolaly Violets, kterým ke konci utkáni došly fyzické síly 16:8.

Mladší žáciStarší žáci
1. Chytáci7. B1. Predátoři9. A
2. Supreme gang7. A2. BK Slavoj Vyšehrad8. B
3. Vlčáci6. A3. Trvanlivé mléko9. B
4. Mroži6. B4. 8. A8. A
Nejlepší střelci Lukáš Kučera 18 bodů a Daniel Šimánek 21 bodů.
V kategorii žáků bych zejména vyzdvihl výkony mladších žáků a to ze šestých tříd. Jejich hra byla rychlá, jednoduchá, plná pohybu a hezkých přihrávek. Tyto hochy limitoval jen věk, výška a zkušenosti. Budou velkým příslibem do budoucnosti.

Děkujeme všem za účast! V okresních kolech mnoho úspěchu!
Ladislava Padalíková
Mgr. Pavel Karaščák