Recitační soutěž

Ve čtvrtek 28. února proběhla na naší škole recitační soutěž, které se zúčastnilo 55 žáků z prvního a druhého stupně. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích:
I. kategorie2. a 3. ročník
II. kategorie4. a 5. ročník
III. kategorie6. a 7. ročník
IV. kategorie8. a 9. ročník
Vybrat ty nejlepší bylo pro porotu velmi obtížné, všichni soutěžící se snažili zarecitovat svůj text co nejlépe. Nakonec porota rozhodla takto:
I. kategorieII. kategorie
1.  Nela Hrdličková2. A Anna Kozaková4. B
2.  David Vašina3. B Kristýna Zinková5. B
3.  Ondřej Horák3. B Kamila Koktová4. A
III. kategorieIV. kategorie
1. Marek Svoboda6. A Petr Provazník9. B
2. Zdeňka Vlachová7. A Lukáš Kuba8. B
3. Vít Němec
 Aneta Bulínová
 Natálie Kovačovičová
7. B
6. A
 Adriana Mališková
 Antonín Pavlačka

8. B
8. A

Vítězům gratulujeme a všem zúčastněným recitátorům děkujeme za hezké výkony a za odvahu vystoupit před ostatními.
Mgr. Kamila Reischlová

V úterý 26. března se vítězové školního kola I. a II. kategorie v recitaci zúčastnili okresního kola recitační soutěže Dětská scéna ve Znojmě. V první kategorii reprezentovaly naši školu Nela Hrdličková a Valerie Švachová. Nela Hrdličková obdržela za svůj výkon Čestné uznání poroty.
Ve druhé kategorii recitovala Anna Kozaková a Kristýna Zinková. Také Kristýna Zinková obdržela Čestné uznání poroty.
Za důslednou přípravu i velmi pěknou recitaci našim žákům děkujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.
Mgr. Ivana Hrdličková

Ve středu 27. března se zúčastnili žáci 2. stupně okresního kola recitační soutěže Dětská scéna ve Znojmě. Naši školu reprezentovali Marek Svoboda z 6. A a Zdeňka Vlachová ze 7. A, kteří soutěžili ve III. kategorii. Ve IV. kategorii se s ostatními recitátory utkali Lukáš Kuba z 8. B a Petr Provazník z 9. B.
Všichni naši recitátoři byli úspěšní. Marek Svoboda, Zdeňka Vlachová a Lukáš Kuba získali Čestné uznání poroty a Petr Provazník se nakonec radoval z 3. místa. Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za krásné výkony.
Mgr. Kamila Reischlová